A Föld Napja

Április 22-én ünnepeljük a Föld Napját, egy olyan napot, amelynek célja felhívni a figyelmet bolygónk védelmére és a fenntartható fejlődés fontosságára. Ez az alkalom lehetőséget ad arra, hogy elgondolkodjunk az emberiség és a környezet közötti kapcsolatról, valamint arról, hogy milyen lépéseket tehetünk azért, hogy a jövő generációi is élvezhessék a Föld áldásait.

Ezen a napon iskolánk tanulóival is ilyen fontos témákról beszélgettünk és közben különböző kreatív dolgokat készítettünk.

Az idei Föld Napját tehát ne csak egy napként tekintsük, hanem mint egy lehetőséget a változásra és az együttműködésre! Mindannyiunknak megvan a felelőssége, hogy óvjuk bolygónkat és megőrizzük azt a jövő generációk számára. Kezdjük el a változást ma és tegyünk a Földünkért!

Lap teteje